Джумла

Якщо Вам не підійшов розмір ми з задоволенням поміняємо його на інший, більш відповідний для Вас. Що б поміняти розмір Вам потрібно передзвонити нам і ми підкажемо як це зробити. Відповідно до "Закону про захист прав споживача" на протязі 14 днів після покупки Ви можете повернути і отримати гроші назад або обміняти товар на інший навіть якщо він Вам просто не сподобався. Що б повернути товар Вам необхідно зв'язатися з нашими консультантами для уточнення способу повернення товару і грошей.

 

Порядок повернення товару: 

  • Переконайтеся в цілості й цілісності заводської упаковки товару, якщо така є. На товарі не повинно бути слідів використання, повинні бути збережені всі ярлики і чек.
  • Повідомте нашому консультанту про Ваш намір повернути товар 
  • Заповніть заяву на повернення яке знаходитися в посилці з іншими документами. Якщо бланк заяви загублений Ви можете його скачати і заповнити вручну - завантажити. Також прикладіть до заяви копію паспорта, чек і накладну Нової пошти. 
  • Надішліть товар через Нову Пошту за адресоюм.Кропивницький Склад №10, одержувач – ТОВ «ФешнГолд»
  • Повідомте нашому консультанту номер декларації який Вам видадуть на Новій пошті. Тільки за номером ми можемо отримати Вашу посилку. 
  • Після отримання повернення ми зв'яжемося з Вами і обговоримо всі питання пов'язані з обміном або способом повернення грошей.
  • Якщо повернення або обмін відбувається через нашу помилку (вислали Вам не той товар, колір, розмір, шлюб) ми оплачуємо послуги Нової пошти. У такому випадку при відправленні нам посилки вкажіть платника за доставку - Кушнір Петро Вікторович по безготівковому розрахунку.

У разі повернення або обміну з інших суб'єктивних причин (не підійшов розмір, не подобається колір, ...) повернення оплачує покупець. Якщо це обмін то вже обмінний товар ми висилаємо за свій рахунок. 

При відправці нам посилки в жодному разі не вказуйте накладений платіж. Це пов'язано з тим що наш кур'єр не може оглянути товар і розплатитися за нього на складі Нової Пошти.Після отримання повернення ми зв'яжемося з Вами і обговоримо всі питання пов'язані з обміном або способом повернення грошей.

Телефони нашого контакт-центру  +38 099 968 91 89